İnternetten Online İngilizce Öğrenmek

10-08-2022 / Elvent YILDIRAN

       İngilizce konuşmak ve yazmak istiyorsunuz, ama istediğinizi söyleyecek tek kelimeniz yok mu ? Sorun değil ! Online ingilizce ile kelime dağarcığınızı hızla genişletmeye yardımcı olacağız. E-Learning sistem Görme, duyma ve beyin ilişkisini sağlayarak dikkat ve konsantrasyonunuzu artırarak hafızanızda kalıcı olmasını sağlar.

 

Seçilenler E-Learning Sisteminde Ne Bulabilirsiniz?

 

 Secilenler elearning sistem

Yeni başlayanlar için A1- A2 seviyesinde 6 zaman kavramını öğrenecek, seviyenizi tamamladığınızda orta derecede İngilizce öğreneceksiniz. Yaklaşık 1300 cümleyi ve 2000 den fazla kelimeyi ''I love you'' der gibi ezbere söyleyeceksiniz.

Orta düzeyde başlayanlar için B1-B2 seviyesinde tüm zamanlar işlenir. 10 haftada seviyenizi tamamladığınızda ileri derecede İngilizce öğreneceksiniz.

 

Online İngilizce Öğrenmek ve Avantajları

Online calisma

 

Online İngilizce öğrenimi, son birkaç yılda büyük bir hızla ilerlemiş ve tüm dünyada öğrencilerin tercih ettiği öğrenme yöntemi haline gelmiştir. İnternetin popülaritesi coğrafya, ırk ve kültürün tüm engellerini ve sınıf öğreniminin kısıtlamalarını aşmıştır. İnternet ve web tabanlı teknolojinin yaygın erişimi, kendi kendine çalışmayı tercih edenler için Online İngilizce öğrenmek kullanışlı bir yöntem haline gelmiştir. 7' den 77'ye her kesimin çeşitli kaynaklar tarafından sunulan Online İngilizce öğrenme materyallerinin bolluğu aranan ve kolayca temin edilebilen bir kaynak haline gelmiştir.

 

Online öğrenme, öğrencilere ikinci bir dil olarak İngilizce öğrenmeyi kolaylaştıran, kendi kendine düzenleyen ve programlanan öğrenme materyallerinin dengeli bir karışımını sunar. Evde Online İngilizce Öğrenme popülaritesindeki artış, birçok öğrencinin kendi kendine öğrenmenin sunduğu özgürlük, günümüzde zaman açısından avantajlı hale gelmiştir. İnternetten öğrenme, aynı zamanda öğrencilere istedikleri zaman ve istedikleri yerde öğrenme fırsatı sunuyor.

Sosyal medya ağlarının getirdiği modern teknolojinin hızla gelişen doğası, bir kişinin sınıfta kazandığı etkileşimli ve işbirlikçi öğrenme deneyiminin neredeyse sanal bir kopyasını yarattı. İnternetten Online İngilizce Öğrenmek için neredeyse sonsuz sayıda kaynak da çalışan profesyonellerin ek bilgi edinmesini sağlamıştır.

 

Günümüzde en çok tavsiye edilen ve en çok övülen sitelerden biri olan kendi kendine Online İngilizce öğrenmek için ideal kaynak arayanlar Seçilenler E-Learning sisteme göz atmamalılar.

Sisteme ücretsiz kayıt olmak için BURAYA tıklamanız yeterlidir.

Uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan E-Learning sistem, ingilizce dilinin tüm yönlerini benzersiz bir şekilde kapsayan mükemmel bir Online İngilizce öğrenme kaynağıdır. Tüm içerikleri şimdiye kadar almış olduğunuz eğitimlerin çok dışında.Anadili ingilizce olan eğitmenlerimiz tarafından İngilizceyi doğru telaffuzlarla öğrenmenize olanak sağlar. Online İngilizce öğrenmede oluşturulan tüm programlar kullanıcılarımız için yabancı dil en kolay nasıl öğretilir, nasıl öğrenilir farkına varmış olacaklar. 

Bu tür benzer içerikler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için ; ister bloğumuzu dolaşabilir, isterseniz İngilizce Öğrenmek için İnterneti Doğru Kullanmak adlı makalemizi okuyabilirsiniz...