İnternetten İngilizce Öğrenmek Doğru Yöntemlerle Mümkün

14-06-2024 / Elvent YILDIRAN

        İnternetten ingilizce öğrenmenin önemi her geçen gün artmaktadır. Ancak aldığınız eğitimin öğrenim teknikleri yanlış ise; yüzlerce saatlik çalışmaların sonucu “ingilizce biliyorum ama konuşamıyorum” veya “İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum” olacaktır. Bu durum aslında size öğretilmeye çalışılan dilin tamamen yanlış bir teknikle aktarılıyor olmasından kaynaklanmaktadır.

 

Daha önceki paylaştığımız 10 Haftada İngilizce Öğrenmek Mümkün adlı paylaşımımızdada söylediğimiz gibi; çünkü siz bu dili ana dili seviyesinde ingilizce konuşan kişilerden duymadınız ve doğru teknikler kullanılarak bu dil size öğretilmedi. İnternetten ingilizce öğrenmek yalnızca doğru teknikler ile ve size uyarlanan sisteme uymanızla mümkündür. Eğitim kurumlarının sistemlerine uymak önemlidir ancak eğitim sisteminin kursiyere kattığı his daha önemlidir.

Yapılan araştırmalarda yabancı dil alan kursiyerlerin Eğitime ara verme veya bırakma sebeplerinin %80’i alınan eğitimlerden sıkılmalarıdır. Bu nedenle interneten ingilizce öğrenmek istiyorsanız seçeceğiniz kurs\kurum oldukça önemlidir.

Yukarıda yazdıklarımız evet önemli, fakat dahada önemlisi neden bir dil öğrenmeye karar verdiğinizi bilmek olacaktır.  Bu kural sanıyoruz heryerde geçerlidir; hedefinizi belirlemek o hedefe ulaşmak için atılan adımların yarısıdır.

Biz okuduğunuz içerikle ilgili bazı örnekler vereceğiz. Ancak bu örnekler, en azından bu makale için sadece “İnternetten ingilizce öğrenmek” üzerine olacaktır.

 

İnternetten ingilizce öğrenmek harikadır ancak seçilenler e-learning sistem ile internetten ingilizce – rusça öğrenmek bir ayrıcalıktır.

 

E-Learning Nedir ?

E-Learning Nedir?

 

Aslında kısacası ; E-Learning elektronik ortam aracılığı ile verilen öğretim türüne verilen bir isimdir.

E-learning için ihtiyacınız olan tek şey, bir internet bağlantınızın olmasıdır. Genel olarak Sistemden sisteme değişiklik göstersede Seçilenler E-Learning sistem ile, saat sınırlaması olmadan dilediğiniz zaman eğitim alabilir ve internetten ingilizce öğrenmenin aslında çok kolay ve rahat olduğunu görebilirsiniz.

E-learning’in bir diğer avantajı; Yüz yüze bir eğitmene ihtiyaç duymazsınız. Sistem uzman eğitmenler tarafından geliştirilmiş ve yüz yüze eğitime ihtiyaç duymadan, kendinizi özgür hissedeceğiniz şekilde saat sınırlandırması olmadan dizayn edilmiştir.

Doğru Eğitim Doğru Teknik

 Doğru Eğitim Doğru Teknik

İnternetten ingilizce öğrenmek doğru eğitmenlerin oluşturmuş olduğu doğru sistemlerle çok kısa sürede mümkün olabilmektedir.  Aldığınız eğitimin sizi sıkmaması, eğitimin bir sürükleyişi(akıcılığı) olması kursa istekli bir şekilde devam edebilmeniz açısından çok önemlidir. Seçilenler E-learning sistem burada hassas teknikler kullanarak size ingilizce öğretmeyi keyifli bir hale getirerek hedefler. Sisteme üye olduğunuz andan itibaren eğitim programının akıcılığını anlayarak, hem öğrenecek hem kazanacaksınız. Replikler, şarkılar, hikayeler eşliğinde internetten ingilizce öğrenmenin ne kadar kolay ve keyifli olduğunu, hafıza teknikleri ile anlayacaksınız. Hafıza teknikleri ile yabancı dil öğrenmek oldukça kolay ve 10 hafta gibi kısa bir sürede mümkündür.

 

Neden Bir Dil Öğrenmelisiniz ?

 Neden Bir Dil Öğrenmelisiniz?

·        İletişim becerileriniz gelişir,

·        Seyehatleriniz daha keyifli bir hale gelir,

·        Diğer kültürleri ve kendi kültürünüzü daha iyi anlarsınız,

·        Hafıza pratiği yapar, yaşınız ilerledikçe hafızanız daha sağlıklı olur,

·        Dil öğrenmek beynimiz açısından muazzam bir egzersizdir

 

Yüz Yüze Eğitim mi Online Eğitim mi?

 Seçilenler Logo

Eğer Antalya’da ingilizce kursu arıyorsanız; kurumumuzu ziyaret edin ve ücretsiz deneme dersimize katılın. Derslerimizin ne kadar keyifli ve başarılı olduğunu göreceksiniz. Ancak Antalyada ingilizce kursumuzu yüz yüze alma fırsatınız yoksa hiç üzülmeyin, sistemimizi online olarakta kullanabilirsiniz.

E-Learning sistem ile 10 haftada ingilizce dilini akıcı bir şekilde konuşabileceğinizin garantisini %100 veriyoruz...

Dilerseniz ÜYE OL linkine tıklayarak sistemimize ücretsiz üye olabilir,

Dilerseniz 0541 244 09 91 numaralı iletişim hattımızdan bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.