Hafıza Teknikleri ile 10 Haftada İnternetten İngilizce Öğren

13-07-2024 / Seçilenler Dil Dünyası

Hafıza Teknikleri ile internetten ingilizce öğrenmek kullanılan doğru yöntemlerin en başında gelmektedir. Hafıza teknikleri ile ingilizce öğrenmek dil öğrenmek isteyen kişilere %100 başarıyı kısa sürede vadeder. Yalnız belirtmekte fayda var; Burada başarı için verilen oranı yakalamak istiyorsanız, eğitmenlerin veya size sunulan sistemin yönlendirmelerine mutlaka uymak zorundasınız.  

Hafıza teknikleri Kısa sürede %100 başarıı vadetmesinin yanı sıra; algılama, düşünme ve iletişim gibi aktivitelerinizinde büyük oranda artmasını sağladığına Ecology Global Network verilerinde yer verilmiştir.

İnternetten ingilizce öğrenmek için size sunulan hafıza teknikleri; Kelimeleri, cümleleri kendi anadilimizde ve yabancı dilde, zaman aşımlarını doğru kullanarak görsel hafızamızı, önemli görseller kullanarak tekrar ettirir. Ancak çoğu zaman biz bu tekrarların farkında olmayız. Eğitimin ortalarına doğru geldiğiniz zaman, ingilizce dilini veya size yabancı olan bu dili konuşmaya başlarsınız.

Sistem sizden sunulan görselleri tekrar etmenizi ister, keyifle tekrar eder, eğitiminizi ilerletirsiniz. Burada anımsatıcılar devreye girer, siz farketmeden sistem daha önce öğrendiğiniz kelimeleri daha büyük cümleler içerisinde kullanmaya başlar, hem daha önce öğrendiğiniz eğitimin tekrarı yaptırılır, hem de yeni cümleler ile tanışırsınız. Bu sayede neyin nerede nasıl kullanıldığını o dili konuşanlardan öğrenirsiniz. Sadece bununla kalmaz! O Dili konuşanlardan duymak, dilin aksanınada hakim olmak demektir.

İnternetten ingilizce öğrenmek için uzun vadede alternatifler olsada, kısa sürede ingilizce öğrenmek için çok fazla alternatif yoktur. Eğer Hafıza teknikleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz “Hafıza Teknikleri İle İngilizce Öğrenmenin Önemi” adlı içeriğimizi okumayı ihmal etmeyin.

 

Hergün Film\Dizi Repliklerini İzleyin

 

Film-Dizi Replikleri

 

Dizi film repliklerini izlemek önemlidir. Ancak burada unutulmaması gereken bir diğer husus, doğru görselleri izlemektir. İzlediğiniz görsellerin ingilizce ve türkçe alt yazılı olmasına özen göstermeniz internetten ingilizce öğrenmeniz açısından oldukça önem taşımaktadır. Bu konu hakkında bilgi sahibi değilseniz, instagram sayfamızı Secilenler Dil Dünyası linkine tıklayarak ziyaret edebilir, sayfamızı inceleyebilirsiniz. Sayfamızı takibe alıp bahsettiğimiz görselleri hergün izleyebilir, internetten ingilizce öğrenmenin çok zor olmadığı kanaatine varabilirsiniz.

 

Günde Kendinize 1 Saat Ayırarak İnternetten İngilizce Öğrenin

 

Seçilenler Logo

 

 

Günde sadece 1 saat kendinize ayırarak internetten ingilizce öğrenmek hem çok kolay, hemde hiç sıkıcı değildir. Elearning sistem günde en azından 1 saat kendinize ayırmanızı şart koşuyor, eğer sistemin yönlendirmelerini doğru bir şekilde kendinize uyarlarsanız, ingilizce öğrenmenizin garantisini %100 vermekteyiz. Şimdi ücretsiz olarak denemek isterseniz HEMEN DENE butonuna tıklayıp ücretsiz üyelik oluşturabilir, daha fazla bilgi sahibi olmak için ise; www.secilenler.com.tr adresimizin anasayfa kısmını incelemenizi veya linke tıklamanızı rica ederiz.