Antalya’da İngilizce Kursu Seçmek

13-07-2024 / Seçilenler Dil Dünyası

Antalya şaşırtıcı doğal güzelliklerin yanısıra muhteşem tarihi kalıntılar sunmakla beraber Türkiye'nin en kalabalık beşinci şehridir. Palmiye ağaçları ile dikilmiş gölgeli bulvarlar, birçok otel, harika plajlar ve muhteşem bir iklim eğlence için şüphesiz idealdir. Tüm bunlar dünyanın her yerinden birçok turisti ve farklı kültürleri Antalya'ya çekmektedir.

Yabancı turist sayısının fazla olması sebebiyle Antalya’da yaşayan kişilerin sorunlarından biri de İngilizcede eksikliklerinin olmasıdır. Bu sebepten yabancı turistlerle iletişim kurmakta zorlanabilir ve sıkılabilirsiniz. İngilizce öğrenmede klasik eğitim veren birçok İngilizce kurslarının dışında hafıza teknikleriyle ingilizce konuşma becerisini kazandırabilecek bir İngilizce kursu daha faydalı olur.

 

Antalya İngilizce kursları arasında doğru bir seçim yapmak için, ana dilinizi öğrendiğiniz mantıkla hareket eden Türkiye'nin en kolay, en hızlı, en kalıcı şekilde İngilizce öğretmeyi hedefleyen Seçilenler E-Learning sistem ile tanışın.

 

Neden Seçilenler E-Learning İngilizce kursu?

Seçilenler E-Learning Logo

- İlkokul, ortaokul, lise, yetişkin kısacası herkes için yabancı dil öğrenme deneyiminizin tadını çıkarabilmeyi sağlar.

- Türkiye'nin en eğlenceli, en kolay ve en kalıcı yabancı dil öğreten programı ile akademik ingilizce becerilerini öğrenme imkanı sunar.

- Seçilenler E-Learning İngilizce Kursunda dersler düzenli olarak değerlendirilir ve haftalık dersler verilmesinin yanında bağımsız bir çalışma programı izleyerek internetten ingilizce öğrenme becerilerinizide geliştirmiş olursunuz.

- Mükemmel ve destekleyici uzman eğitim kadrosuyla maksimum 10 kişilik sınıflarda eğitim imkanı sunar.

- Dersler, sıcak ve samimi ortamda eğlenceli olarak işlenir ve bu sayede öğrenci akademik ve sosyal alanda yüksek başarı sağlar.

- İngilizce kursunda, dil 6 Aşamalı Fotografik Hafıza Teknikleriyle ingilizceyi yüksek verimle öğrenmenizi sağlar.

-Dilerseniz kurum içi dersleri ya da online ingilizce öğrenmenin tadını çıkarır, eğlenirken öğreten bu sistemle yabancı dilin hafızanızda kalıcı yer edinmesi hedeflenir.

- Her hafta misafir öğrencilere ücretsiz olarak ingilizce kursu programı ile eğitim hakkı sunar.

- Kurs bitimi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifa almanızın avantajı sağlanır.

- Seçilenler E-Learning sistem ile ingilizce öğrenmenin yanısıra, arkadaşlarınızı davet ederek topladığınız multi puanlarla yurtdışında dilediğiniz üniversitede ücretsiz eğitim almanın keyfini yaşarsınız.

Seçilenler E-Learning Antalyadaki birçok ingilizce kurslarının dışında öğretme becerisiyle ingilizce öğrenme deneyiminizi daha etkin ve daha eğlenceli hale getirecek ve bu almış olduğunuz eğitimle birçok turistle çekinmeden, sıkılmadan, konuşma imkanına sahip olabileceksiniz. İngilizce kursumuzda Almış olduğunuz eğitimin faydalarını gerek sosyal yaşantınızda gerek iş hayatınızda kullanarak etkili sonuçlar elde etmeniz olağandır.

 

İnternetten İngilizce Öğrenmek \ Online Olarak Eğitim Almak İsterseniz

internetten ingilizce öğrenmek

Eğer bu içeriğe arama motorları(google, yahoo, bing) üzerinden ulaştıysanız, anasayfamızı dolaşmamış olabilirsiniz. Seçilenler E-Learning sistem hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz www.secilenler.com.tr adresimizi ziyaret ederek Anasayfamızı dolaşabilir veya şimdi Anasayfa linkine tıklayarak yönlenebilirsiniz. Siz değerli okurlarımıza özel ücretsiz üyelikten yararlanmak isterseniz şimdi HEMEN DENE linkine tıklayarak e-learning sistemine üye olabilir, eğitim serüvenine birlikte başlayabiliriz..

 

Antalya’da İngilizce Kursu Arıyorsanız Seçilenler Dil Dünyasını Ziyaret Edin

Ziyaret Edin

Eğer Antalya'da ingilizce kursu arıyor ve eğitiminizi yüz yüze tamamlamak istiyorsanız, sizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Böylece yüz yüze ücretsiz derslerimize katılma hakkına sahip olabilirsiniz.

 

İletişim Bilgilerimiz

Iletişim Bİlgilerimiz

Bizimle iletişime geçmek için ; “0541 244 09 91” nolu iletişim numaramızdan bize dilediğiniz gün ulaşabilirsiniz.

Kurumumuzu ziyaret etmek isterseniz ; TAHIL PAZARI MH. A. MENDERES BULVARI GAZİHAN İŞ MERKEZİ NO:19 KAT:1/2 ANTALYA

Sizi ağırlamaktan onur duyarız...