İnternetten İngilizce Öğrenmek İstiyorum

13-07-2024 / Seçilenler Dil Dünyası

 

İnternetten İngilizce Öğrenmek Mümkün mü?

internetten ingilizce ogrenmek mumkun

 

İnternetten ingilizce öğrenmek doğru yöntemler ile elbette mümkün. Hafıza tekniklerinin kullanıldığı her eğitim kursiyere kısa vadede uzun başarıları sunar. Hafıza teknikleri ile ingilizce dil öğrenimi eğitimi almak sadece o dilde geliştiğinizi göstermez. Siz farketmeden anlama becerileriniz, iletişim becerileriniz de gelişir. İnternetten ingilizce öğrenmek için hafıza tekniklerini kullanan bir eğitim kurumunu seçtiyseniz doğru yoldasınız demektir.  Hafıza teknikleri ile çok kısa sürede inanılmaz başarılar yakalamak mümkündür.

İnernetten İngilizce Öğrenmek İsteyenlere Önemli Tavsiyeler

İnternetten ingilizce Öğreneceklere tavsiyeler

İnternetten ingilizce öğrenmek için mutlaka o dili konuşanlardan duymaya özen gösterin. Daha önce duymadığınız bir cümleyi duyduğunuz zaman duraksamanız olağandır. Hatta buna değinmişken şöyle bir okul yıllarımıza geri dönelim. İngilizce dersindeyiz öğretmenimiz “ i don’t know”(bilmiyorum) diye bir cümle yazıyor veya öğretiyor... Daha sonra bizden bunu tekrar etmemizi istiyor ve çoğumuz “ay dont now” diyoruz ve bu yanlış söyleniş tarzını yıllarca eğitim sürecinde tekrar ediyoruz. Karşımıza o dili konuşan birisi çıktığı zaman “ay rnow – ay rn now” gibi R ile yuvarlanmış bir cümleyle geliyor “WHAT ?” demesek de öyle bir şey demek istiyoruz, acaba ne söyledi bize diye... Biz aslında ingilizce dilini aldığımız eğitim süresince öğrendik, iyide niye konuşamıyoruz ki? Çünkü bize bu dil, bu dili konuşanların aksanlarından öğretilmedi... Belki yazılı olarak iletişime geçsek %100 etkili olabiliriz. Ama söz konusu yazışmak değil konuşmak. Bu yüzden internetten ingilizce öğrenirken öğretilen teknikleri, konuşan kişinin aksanını dikkate alın.

Disiplinli Olun

Eğer internetten ingilizce öğrenmek için gerçekten istekliyseniz, ciddi bir disipline ihtiyacınız var demektir. İnternetten ingilizce öğrenmek için disiplinli olmazsanız bir süre sonra muhtemelen aldığınız eğitimi bırakıcaksınız. Bu gibi durumların önüne geçmenin temel kurallarından başı disiplindir. Disiplinli bireyler hedeflerini belirlemiş kişiler olarak sayılırlar. Bir eğitime başlamadan önce neden o eğitimi istediğinizi bilmelisiniz. Eğer neden istediğinizi bilirseniz, internetten ingilizce öğrenmek sizin için çok kolay olacaktır.

Zaman zaman kendinizi ödüllendirin ve bütün zamanınızı internetten ingilizce öğrenmek için harcamayın buda sıkıcı bir yöntemdir, bir süre sonra illaki sizi uzaklaştıracak veya algılama problemi yaratacaktır. Bu yüzden kendinize ödüller verin ve mola düzenini sağlayın.

İngilizce şarkıları mutlaka ama mutlaka dinleyin, bunuda bir disiplin haline getirirseniz beraberinde başarı kendiliğinden gelecektir.

İnternetten ingilizce öğrenmek için muhteşem kaynaklar mevcut, kaynak araştırmasını doğru yapın. Yüz yüze eğitim almak istiyor iseniz ona göre araştırma yapın, e-learning eğitimi almak istiyorsanız ona göre araştırma yapın. Eğitimi alacağınız kurum/kurs yorumlarını internet üzerinden mutlaka araştırın.

Size Öğretilen Teknik Hakkında Bilgi Sahibi Olun

 Bilgi Sahibi Olmak

Bir eğitime başladığınız zaman size öğretilen teknikten muhtemelen bahsedilir. Ama biz yinede bahsedilmediğini düşünerekten buna değinelim.

Eğer almış olduğunuz eğitim teknikleri size anlatılmıyorsa bir yerlerde sıkıntı var demektir Almış olduğunuz eğitim tekniğini ve etkisini mutlaka araştırın, yorumlarına bakın. Sunulan tekniği bilmek eğitime 1-0 önde başlamak demektir. Böylece bilgi sahibi olduğunuz teknikle almış olduğunuz eğitim haricinde sizde kendinize bir şeyler katabilirsiniz...

İnternetten İngilizce Öğrenmek Hafıza Teknikleri ile Etkili ve Kolaydır

hafıza teknikleri

 

Eğer daha önce hafıza teknikleri ile internetten ingilizce öğrenmek için bir adım atmadıysanız bu adımı atmak için geç kalmış sayılmazsınız. Hafıza teknikleri ile 10 hafta gibi kısa bir sürede ingilizce öğrenebilir akıcı bir şekilde konuşmaya başlayabilirsiniz. 6 aşamalı fotografik hafıza tekniklerinin etkisi ıspatlanmıştır. Hafıza teknikleri bir çok eğitimde veya medya unsurlarında kullanılmaktadır, hatta biz farketmeden hafızamıza işlenen yüzlerce hatta binlerce veri olduğunu söylesek inanır mısınız?

Eğer hafıza teknikleri ile ingilizce öğrenmek isterseniz 10 hafta gibi kısa bir sürede biz size bunun garantisini vermekteyiz. Ücretsiz üyelikten yararlanmak için BURAYA tıklamanız yeterlidir.

 

Eğitiminizi Ertelemekten Genel Olarak Uzak Durun

 

Aldığınız eğitimin ne olduğunun hiçbir önemi yok, eğer erteleme gibi bir alışkanlığınız varsa önce bu alışkanlıklarınızı terketmelisiniz. Ertelemek siz farketmeden üzerinizde bir kırılganlık etkisi yaratacak ve pozitif enerjinizi tam tersi yöne doğru çekecektir. Bu yüzden hayatınızı ertelemeyin biran önce eğitim süreçlerini hızlandırın...

 

Seçilenler E-Learning Sistem

 

Seçilenler E-Learning sistem ile internetten ingilizce öğrenmeyi %100 garanti ile siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Hafıza tekniklerinin kullanıldığı bu sistemle ingilizceyi anadiliniz gibi konuşabilecek, sıkılmadan hem öğrenecek, hem kazanacaksınız!

Sisteme üye olup ücretsiz deneme eğitiminizi görmek ister misiniz? Hemen BURAYA tıklayın ve üye olun.