İnternetten İngilizce Öğrenmek için Etkili Yöntemler

13-07-2024 / Seçilenler Dil Dünyası

      Eğer daha önce sayfamızı ziyaret etmediyseniz ve internetten ingilizce öğrenmek için doğru yöntemler arıyorsanız şimdi “HEMEN DENE” linkimize tıklayın ve E-learning sistemimizi ücretsiz deneyin.

 

İnternetten ingilizce öğrenmek hızla gelişen teknoloji ile birlikte daha aktif ve kolay bir yöntem haline gelmiştir. İngilizce öğrenmenin, sosyal yaşantımızda veya iş hayatımızda rolü oldukça büyüktür. Bu nedenle internetten ingilizce öğrenmek için etkili yöntemlere ihtiyaç duyarız. Her yöntemin doğru olmadığı bilincinde olmamız güzel ve bu nedenle bize en doğru gelen yöntemleri seçmek isteriz.

İnternetten ingilizce öğrenmek için bir çok yöntem elbette var, fakat hangi yöntem bizim üzerimizde yüksek etki sağlar öncelikle bunları bilmeliyiz. Bizim aradığımız yöntem ; bize fazla zaman kaybı yaşatmayacak, gerçekten ingilizce öğretmeyi hedefleyecek bir sistem bulmak.  Kendinizi iyi tanıyorsanız buraya kadar sorun yok, gayet iyi gidiyoruz. İnternetten ingilizce öğrenmek bize sorarsanız kullanılan eski yöntemler ile aşırı sıkıcı-ki; yapılan araştırmalarda kursiyerlerin ingilizce öğrenmekten vazgeçmelerinin sebebi eğitimden sıkılmaları olarak ön sahneye çıkmaktadır. Burada sunulan yöntemlerin yanlışlığını ve anlatılan konunun kursiyere akıcılık hissiyatini vermediğini düşünebilirsiniz. Evet! Tam olarakta bundan bahsediyoruz.

İnternetten ingilizce öğrenmek için bir çok yöntem, bir çok kurum, bir çok bireysel site veya öğretmen bulunabilir! Fakat bize en hızlı verimi sağlayacak; kurum, sistem, öğretmen, akıcılık hissiyati ve tabiiki özgürlük gerekli ve öyle bir sistem olmalıki hepsini içermeli. Seçilenler E-Learning sistemde Hafıza teknikleri ile internetten ingilizce öğrenmek ve yukarıda belirttiğimiz “sistem, öğretmen, akıcılık ve özgürlük” bütününün tamamını içermektedir. İnternetten ingilizce öğrenirken kursiyer kendini sadece bir öğretmene, veya birden çok farklı eğitmene bağlı hissetmemeli. Kursiyer özgür bir şekilde hem eğlenmeli, hem heyecanlanmalı, hem de internetten ingilizce öğrenmek için dahada heveslenmelidir. Çoğu eğitim kurumu saatler belirler ve öğrenci bu saatlere göre hareket etmek zorunda kalır. Çünkü belirlenen saatlerin dışında Öğretmen bulamaz  ve bu durumda öğrenci takıldığı bir konu hakkında aydınlanamaz ise, bilinçaltına ingilizce öğrenmenin zor olduğu veya öğrenilemiyeceğinin sinyalleri yollanmaya başlanmıştır, kursiyer bunu o an farkedemez. Ancak bir sonraki yaşadığı sıkıntıda hevesi iyice sönecektir bu kaçınılmaz bir durumdur... Burada yanlış anlaşılmak istemeyiz, hiçbir eğitim kurumunu suçlamak veya kötülemek gibi bir durum içerisinde asla değiliz. Sizlerde takdir edersinizki okulda eğitim almış veya bir kursta eğitim alan bir çok kişi; “İngilizce biliyorum ama konuşamıyorum” benzeri bir cümle kullanır, buda öğrenciye sunulan eğitimin yanlış olduğunun başlıca ispatıdır.

Peki siz internetten ingilizce öğrenmek için bir eğitim satın almaya karar verdiniz mi? Veya İnternetten ingilizce Öğrenmek için Hafıza Tekniklerinin Etkisi hakkında ne derece bilgi sahibisiniz? Öncelikle bu yöntemleri bilmeliyiz. Yöntem dediğimiz şey; bize bir konuyu en uygun ve en verimli şekilde aktaran dizgesel bir yol değil midir? Bu yüzden eğitimlerde uzunca vakit harcamak yerine önce bizim için doğru yöntemi belirleyeceğiz.. Yöntemimizi bulduktan sonra, içinde bulunduğumuz duruma göre; bir kurs alacağız veya ücretsiz olarak öğrenmeye çaba göstereceğiz.

Şimdi gelin internetten ingilizce öğrenmek için Sırasıyla doğru yöntemleri teker teker ele alalım.

 

Hafıza Teknikleri ile İnternetten İngilizce Öğrenmek

ingilizce

Hafıza teknikleri ile internetten ingilizce öğrenmek yöntemlerin en üstünüdür ve biz bu sistemi kullanmaktayız. Uzun çalışmalar ve araştırmalar sonucunda, alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış bu sistem; öğrencilere 10 haftada internetten ingilizce öğrenmeyi mümkün hale getirmiş ve kendini ispatlamıştır. Başarı oranının yüksek olduğu bu sistem bilinçaltını hedef almaktadır. Sunulan eğitimlerde sık sık anımsatıcılar kullanılarak kursiyerin aldığı eğitimi unutması neredeyse imkansız denecek kadar azdır. Yukarki satırlarda bahsetmiş olduğumuz “sistem, öğretmen, akıcılık ve özgürlük” bütününün tamamı ince detaylar ile ele alınmıştır. Öğrenci dilediği saat eğitim alabilmekte, hiçbir eğitmene bağlı kalmak zorunda kesinlikle değildir. Anımsatıcılar size tekrarlar yaptırır, ancak siz bunun farkına varamazsınız. Tekrarlar; siz konuları geçtikçe izlediğiniz görseller içerisine yerleştirilir ve hafızanıza işlenir, böylece öğretileni hem kolay anlayacak hemde unutmayacaksınız. İnternetten ingilizce öğrenmek sanıldığı kadar zor değil, doğru yöntemle çok kolaydır. Ama unutmayın sadece doğru yöntemle çok kolaydır. Kullanılan yanlış yöntemler öğretmekten ziyade öğrenciyi eğitimden soğutabilir. Bu konu üzerine uzun zamanlar ayrılmış ve öğrencilere titizlikle sunulmuştur. Sistemi test etmek isteyebilirsiniz, merak etmeyin test etmeniz için sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz... BURAYA tıklayarak hemen ücretsiz üyelik oluşturabilir ve internetten ingilizce öğrenmek ne kadar kolay görebilirsiniz.

 

İngilizce Öğrenmek için Telaffuz Probleminin Ortadan Kaldırılması Yöntemi

Hafıza Teknikleri ile internetten ingilizce öğrenmek

Problemlerin bir diğeri ise, öğrenciye aktarılan yanlış telaffuzlardır. Telaffuzun yanlış aktarılması hem öğrenciye dilin yanlış öğretilmesi, hem de; öğrenciyi istemsiz olarak almış olduğu eğitimden uzaklaştırmaktır. Internetten ingilizce öğrenmek için kullanılması gereken tonlarca kaynak varken, eğitimde kullanılan yanlış telaffuzlar öğrencinin hem güvenini kırmakta hemde ingilizce bilgisini olumsuz yönde etkilemektedir. Seçilenler Dil Dünyası Hafıza teknikleri ile sunmuş olduğu başarılı eğitimlerinde telaffuz problemini ortadan kaldırmıştır. Eğitimler size o dili konuşan kişilerden dinlettirilir; Birinci Aşamada anlamakta zorlandığınız yerleri, ikinci tekrarlarda çok rahat bir şekilde anlayacak ve internetten ingilizce öğrenirken hızlı sonuçlar alabilmeyi mümkün hale getirecektir.

Ücretsiz Kelime Telaffuz Sitesi: FORVO

Forvo üzerinden ingilizce kelimelerin telaffuzlarını kontrol edebilirsiniz. Forvo sizden hiçbir şekilde ücret talep etmeyecektir. Forvo sitesi sayesinde internetten ingilizce öğrenmek telaffuzların doğru kullanılmasıyla mümkün hale gelmektedir. Ancak sadece telaffuzları doğru kullanmakla ingilizceyi öğrenemezsiniz, bunun için strateji gerekir.

 

İngilizce Kelimeleri Çevirmek ve Telaffuzlar ile Birleştirmek

İnternetten ingilizce öğrenmek için kullanılabilecek bir diğer yöntem ise, kelime dağarcığınızı geliştirmek ve telaffuzlarıyla tekrarlamaktır. Kelimeler zaman zaman tek başlarına bir anlam ifade etmezler, bunun için doğru cümle yapısını öğrenmeniz gerekebilir. Ancak bazı durumlarda bu tür kelimelerin anlamlarına ihtiyaç duyabiliriz bu nedenle sizin için önerdiğimiz bir ücretsiz kelime sitesini aşağıda belirtmek istiyoruz.

Ücretsiz Kelimeler Sitesi : EF

Ef ile internetten ingilizce öğrenmek için ücretsiz kelime analizleri yapabilirsiniz. Bunun için bir sözlüğe ihtiyaç duymanız kaçınılmazdır. Sözlük olarak kullanabileceğiniz Google Translate size bu konuda oldukça yardımcı olacaktır. İnternetten ingilizce öğrenmek isteyen herkesin kullandığı araçlardan en başta geleni şüphesiz Google’dir. Google dünyanın en büyük ve en güçlü arama motorodur. Google translate ise ingilizce öğrenmek için ve kullanabileceğiniz muhteşem bir sözlük türüdür.

 

İnternetten İngilizce Öğrenmek İçin Üyelik Oluşturulması

Sistemimizi merak ediyorsanız ve ücretsiz denemek istiyorsanız “Hemen Dene” linkimize şimdi tıklayıp tamamen ücretsiz üyelik oluşturabilir ve demo eğitimimizi inceleyebilirsiniz. Şüphesiz ki Seçilenler Dil Dünyası kendini ispatlamış online ingilizce sistemi sayesinde siz değerli öğrencilerimize 10 hafta kadar kısa bir sürede internetten ingilizce öğrenmeyi mümkün hale getirmiştir.