Hafıza Teknikleri İle Online İngilizce Eğitimi

23-02-2020 / Elvent YILDIRAN

       Yabancı dil konuşma yeteneği seviyelere ayrılmaktadır. Seviye başlangıç düzeyi A gurubu  olarak nitelendirilmektedir. A gurubu da kendi içerisinde A1 ve A2 olarak iki kurdan oluşmaktadır. A Grubu seviyesi, İngilizce Konuşmak için "İngilizce öğrenmeye henüz yeni başlayan kişiler, İngilizce bilgisi az olan, yada daha önce İngilizce eğitimi almayan kişiler için ilk  temel düzey seviyedir. Eğitimlerin temel içeriği; temel kelimeler ve temel cümle yapısıdır. Online Ingilizce Eğitimleri veya yüzeysel eğitimler genel olarak bu başlıklar üzerinde başlamakta ve devam etmektedir.

Online ingilizce Eğitimi Sınıf Görseli

A Grubu İngilizce Eğitim seviyesi düzeyinde hedeflenen eğitimler aşağıdadır.

Başlamadan önce hatırlatmakta Fayda var ; Eğitimlerimizin tamamı Ingilizce Hafıza Teknikleri kullanılarak siz değerli kursiyerlerimize sunulmaktadır.

• Temel düzeyde günlük kullanımlar (Ana dili ingilizce olan kişilerden doğru telaffuzlarla duyarak öğrenme. )

• Kısa ve basit kelimeler (Ana dili ingilizce olan kişilerden doğru telaffuzlarla duyarak öğrenme.)

• Temel cümle kalıpları (Ana dili ingilizce olan kişilerden doğru telaffuzlarla duyarak öğrenme.)

• Çok kısa ve basit metinler, temel isimler (Ana dili ingilizce olan kişilerden doğru telaffuzlarla duyarak öğrenme.)

Online Ingilizce Sistemimizde her ders videosundan sonra öğrendiğiniz konuyu destekleyen film replikleri, dizi replikleri izleyerek hem eğlenecek hem öğreneceksiniz.

• yaklaşık 1300 cümleyi ve 2000 den fazla kelimeyi Ingilizceyi daha önce akıcı konuşuyormuş gibi ezbere söyleyeceksiniz.

• Her hafta sonuna geldiğinizde öğrenmiş olduğunuz tüm konuların tekrarını yapacak böylelikle hem hafızanızdaki bilgileri tazelemiş, hemde öğrendiklerinizi ezber dışında pekiştirmeye başlamış olacaksınız.

İngilizce Konuşmak İçin Doğru Eğitim Şart

İngilizce konuşmak için Doğru eğitim şart

       Başlangıç seviyesinde kelimeler ve cümle yapılarının akılda doğru bir yapı ile kurulması önemlidir. Bu nedenle speaking dersleri ile birlikte bu yapıyı pekiştirmek gerekmektedir. Ayrıca İngilizce konuşmak hafıza teknikleri ile de maksimum seviyede kolaylaştırılmakta ve kalıcı olması, ingilizce hafıza teknikleri ile sağlanmaktadır. İngilizce hafıza teknikleri ile kelimeler ve cümle yapıları akılda kalıcı olarak yerleştirilmektedir. Böylelikle A Grubu seviyesinde Kısa sürede İngilizce öğrenmek ve konuşmak mümkün olacaktır. Bu nedenle İngilizce eğitimlerinde, bu hususlara dikkat edilmesi hızlı ve etkili sonuç alınması için önemli bir yer sahibidir. 

Isterseniz şimdi Online Ingilizce Eğitim seminerimize birlikte başlayalım. Seçilenler E-Learning Online İngilizce Ücretsiz Üye Kaydı linkine tıklayarak ücretsiz üyelikten yararlanabilir, bu harika sistem üzerinde kendinizi deneyebilirsiniz.