Günde Sadece 1 Saat Ayırarak İngilizce Öğrenin

13-07-2024 / Seçilenler Dil Dünyası

 

İnternetten ingilizce öğrenmek için çok uzun zaman ayırmanıza Hafıza Teknikleri ile gerek kalmıyor. Hafıza teknikleri ile ingilizce öğrenmek için her gün 1 saatinizi ayırmanız size 10 haftada bu dili akıcı bir şekilde konuşturmanızı sağlıyor. Özellikle yoğun iş hayatı olanlar için oldukça etkileyici ve kaçırılmaması gereken bu eğitim, kısa sürede ingilizce öğretmeyi hedeflemektedir.

Eğer yoğun bir iş hayatınız\eğitim hayatınız varsa, hafıza teknikleri ile ingilizce öğrenmek sizin için bir fırsat olabilir. Seçilenler E-Learning sistem ile 10 haftada anadiliniz seviyesinde %100 akıcı bir şekilde ingilizce konuşabilirsiniz. Şimdi ücretsiz olarak kayıt olmak için Seçilenler E-Learning Ücretsiz Kayıt linkine tıklayın ve bu fırsattan ilk hafta ücretsiz olarak yararlanın.

 

 

İngilizce Öğrenim Sisteminin İlerleyişi

 İngilizce Sistemin İlerleyişi

 

Öncelikle ders videolarında size konular anlatılır, anlatılan konuyla alakalı; Dizi\Film replikleri, şarkılar ve hikayeler eşliğinde konu 6 aşamalı fotografik hafıza teknikleri ile desteklenir.  Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus, doğru görsellerin kullanılmasıdır.

Görmüş veya izlemiş olduğunuz görseller size anadili ingilizce olan kişilerden aktarılır ve bu sayede aksan problemi ve doğru telaffuz problemi ortadan kalkar. Ancak bu tarz eğitimleri alırken, bu konuda uzman kişilerden destek almakta fayda vardır. Çünkü her görsel hafızanızı doğru olarak tetiklemez, bu alanda seçilen görseller oldukça önem taşımaktadır.

Ayrıca Seçilenler Dil Dünyası Kursu tamamlayan kursiyerlerimize MEB onaylı ingilizce sertifikası vermektedir.

 

 

Seçilenler E-Learning 1 Yıl içinde 2500’ü aşkın Kursiyerini MEB Onaylı Sertifikalarına Kavuşturdu

 

Seçilenler Dil Dünyası Logo

 

Seçilenler Dil Dünyası 1 yıl içinde 2500’ü aşkın kursiyerini Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı İngilizce sertifikasına kavuşturdu.

İngilizce Öğrenmekten çekinmeyin, ingilizce doğru yöntemlerle öğretildiğinde çok kolay bir dildir.

Dilerseniz Kayıt olmak için Seçilenler E-Learning Ücretsiz Kayıt linkine tıklayın ve ingilizceyi aslında nekadar çabuk öğrenebildiğinizi keşfedin.