Antalya İngilizce Kursu Seçilenler E-Learning Hakkında

14-06-2024 / Seçilenler Dil Dünyası

Antalya'da ingilizce kursu olan Seçilenler E-Learning sistem ile seviyeniz, yaşınız veya ilgi alanlarınız ne olursa olsun, kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak adına Türkiye'nin dört bir yanına online ingilizce ile öğrenme seçeneği sunar.

Kariyeriniz için, yüksek öğrenim, seyahat veya sadece eğlence için öğreniyor olun, sizin için özel online olarak hazırlanmış bir programımız mevcuttur.

Seçilenler E-Learning sistem, size hem online, hem kursta ingilizce öğrenme avantajı sunuyor. Amacımız, İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize, ilerleme katetmenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaktır. İngilizce konuşulan bir ülkede İngilizce öğrenmek idealdir, çünkü hem sınıf içinde hem de dışında pratik yaparak becerilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde mükemmelleştirmenizi sağlar. Fakat böyle bir imkanınız yoksa uzaktan eğitim ile MEB onaylı akademi ingilizce kursumuz sizin için idealdir.

Genel İngilizce kursumuz, öğrencilerin gerçek yaşamdaki durumlarda başarılı ve güvenli bir şekilde iletişim kurmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Her öğrencinin öğretmenlerinden kişisel ilgi görmesini sağlamak için sınıflarda en fazla on öğrenci vardır. Her ne kadar sınıflar konuşma ve dinleme üzerine odaklansa da, öğrenciler dört yeteneğin tamamını uygulama şansına sahip olur ve tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olur. Öğrenciler evde online olarakta çalışmayı seçebilirler. Türkiye'nin neresinde yaşarsanız yaşayın online ingilizce ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde size öğrenme özgürlüğü sunar.

Gereksinimleriniz veya mevcut seviyeniz ne olursa olsun, sizin için doğru bir ingilizce kursu olacaktır. Hırslı ve hızlı ilerleme katetmek isteyenler için mükemmel bir ingilizce öğrenme kurumudur .

Yeni Başlayanlar için İngilizce Kursu, programımız A1 seviyesinden başlatılmıştır.İngilizce bilgisi az olan veya hiç olmayan öğrenciler için avantaj sağlar ve temel dil becerilerini öğretmeyi ve güven oluşturmayı amaçlar. Destekleyici grup dersleri temel dilbilgisi ve kelime bilgisi ile konuşma ve dinleme becerilerine odaklanır.