Antalya İngilizce Kursu Seçilenler Dil Dünyası

13-07-2024 / Seçilenler Dil Dünyası

      Antalya’da ingilizce kursu arıyorsanız ve size sunulan öğrenim tekniklerinin yanlış olduğunu düşünüyorsanız, farklı yöntemler denemek size kazandırır. Sıradanlaştırılmış eğitimlerden sıkılmanız olağandır. Yanlış eğitimler üzerine kurulan sistemler, sürekli aynı şeyleri tekrar ettirerek verimli olunabileceğine ikna ederler ve çoğu zaman ödediğiniz ücretlerin karşılığını alamazsınız. Size verimli olabilecek en doğru ingilizce kursunu aramak en doğal hakkınız Bu sebeple "Antalya ingilizce kursu" veya benzeri bir arama yapıyorsanız, şuan okuduğunuz içerik size klasik eğitimlerin dışında bir eğitim fırsatı sunar. Antalya’da ingilizce kursu aradığınız zaman, sizin için bu eğitimin en doğru yöntem olabileceğini farkedeceksiniz.

Siz değerli okurlarımıza, fotografik hafıza teknikleri sistemiyle ilgili yöneltilen soruları sizler için listeledik.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Bir Kur ne kadar sürer ve günde kaç saat çalışmak yeterlidir?

Bu sistemin süreci 20 haftadır. Programın sonunda 4 seviye tamamlanır. Her kur 5 hafta sürer. 20 haftalık programın sonunda B2 seviyesi tamamlanır. Bu sistemi bitirdiğiniz zaman 2 kurda yaklaşık 1300 cümleyi ve 2000 den fazla kelimeyi toplamda 4 kurda 4000 den fazla kelime öğrenilmiş olur. Bu programı istenilen haftada bitirebilmeniz için her gün en az 3-4 kilit açmanız gerekmektedir. Bu da sizin günde sadece 1 saatinizi alacaktır.

 

İngilizce seviyem hangi kurda ve bitirdiğimde ne durumda olur?

Yabancı dil kursumuzda öğrencimiz Fotografik Hafıza Teknikleri ile 10 haftada A1 ve A2 seviyesini tamamlayıp orta derecede İngilizce, B1 ve B2 seviyesini tamamladığınızda ileri derecede ingilizceyi konuşma ve anlama yeteneğine sahip olur. Sistemimizle en kolay ve en basit yolla, en kısa zamanda ve en kesin sonuçla 'doğru teknikle'ilerlediğinizde ingilizce seviyeniz ileri derecede olur.

 

Kelime bilgi düzeyimi artırmak için ne gibi çalışmalar yapmam gerekir?

Sistemimizde her ders videosundan sonra konuyu destekleyen film replikleri ve dizi filmler gösterilir.Kelimeyi cümle içerisinde görmek ve tanımak, o kelimenin kalıcılığını sağlarken, her hafta sonuna geldiğinizde öğrenmiş olduğunuz tüm konuların tekrarını yapar ve ekstra kelimeler bölümüyle kolaylıkla kelime haznenizi arttırabilirsiniz. Ayrıca dil kursumuzda eğitim alan öğrencilerimiz kitaplığımızdaki kitaplardan da yararlanabilirler.

Bunların dışında kendinizin yapabileceği çalışmaların başında ; düzenli olarak ve çeşitli kaynaklardan okumanızı tavsiye ederiz. Özellikle romanlar ve edebi eserler, aynı zamanda dergiler ve gazeteler ne kadar çok okursanız  o kadar daha fazla kelimeye maruz kalırsınız.Günde mutlaka bir kelime öğrenmeniz yılda 365 kelime biliyor olmanız demektir. Aralıklı tekrar çalışmaları ile hafızanızdaki kelimelerin kalıcılığını artırabilir ve böylece unutmadan öğrenmenin avantajını yaşarsınız.

 

Turizm sektöründeyim, kursunuzda mesleğim ile alakalı veya başka dünyasına yönelik çalışmalarınız var mı?         

Seçilenler yabancı dil akademi bünyesinde, sistemimiz her meslek grubuna uygundur.İş İngilizcesi, Turizm, Hukuk, Tıp, Bilgi Teknolojileri,Mühendislik, Havacılık  gibi alanlarda teknik ve pratik İngilizce bilgisine ihtiyaç duyan kişilere yöneliktir. Örneğin turizm sektörü için konuşacak olursak ; eğitimlerde kullanılan ders videolarımızın içinde turizm ile alakalı konular,konuyu destekleyen film replikleri ve dizi filmler gelir ve öğrenciye bu konularda pratik kazandırmayı amaçlar. Bu sayede mesleği ile alakalı ingilizce konusuna hakim olur.

 

Yurtdışı eğitimleriniz var mı bu konuda nasıl bir yol izlememiz gerekiyor?

Yabancı bir dil öğrenmenin en güzel faydalarından birisi başka bir kültürün içine dalmanızı ve kendi kültürünüzü başka bir kültürün gözünden görmenizi sağlamasıdır. Ayrıca yurt dışında çeşitli konularda eğitim alarak kendinizi geliştirebilir ve bu sayede başka bir dil öğrenerek ikinci bir ruh daha kazanabilirsiniz. Seçilenler e-Learning sitem ile hem B2 seviyesinde anadilinizi öğrendiğiniz gibi öğrenir hem de arkadaşlarınızı davet ederek topladığınız puanlarla yurt dışında dilediğiniz üniversitede ücretsiz eğitim almanın keyfini yaşarsınız.

 

Eğitim kursta düşünülürse en iyi verimi alabilmek için kaç kişilik bir grup ve nasıl bir eğitim uygundur?     

İngilizce kursumuzda eğitimler, uzman öğretmen kadrosuyla maksimum 10 kişilik sınıflarda gerçekleştirilir.Kurum içi derslerimize katılamayanlar Türkiye'nin her yerinden online yabancı dil eğitimlerimizden faydalanabilirler. İnternetin olduğu her yerde bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, tabletinizden kolayca giriş yaparak online yabancı dil öğrenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Kendimi gramer konusunda yeterli görüyorum fakat konuşmada zorluk çekiyorum. Bunun için nasıl bir çözüm önerirsiniz?      

Kendi ana dilimizi öğrendiğimiz mantıkla hareket eden bu sistemde, önce konu hafıza teknikleriyle detaylı bir şekilde anlatılır, anlatılan tüm kelime ve cümleler sesli ve resimli olarak 6 aşamalı fotografik hafıza teknikleri ile ders çalışma stresi olmadan sonsuz hafızaya kodlanır. Beynin her iki lobunu kullanarak yapılan bu egzersizler “Öğrenme, Okuma, Dinleme, Yazma, Çeviri” alıştırmalarıyla öğrencinin bir kelimeyi ve cümleyi farklı uygulamalarda en az 6 kez görmesini sağlar. Böylece katılımcının farkında olmadan ve sıkılmadan öğretilen tüm cümleleri kalıcı olarak öğrenmesi sağlar. Görme, duyma ve beyin ilişkisi kurularak tam konsantrasyon sağlanan bu sistemde tüm konular film replikleri ve ilgili dilde dizi filmlerle, şarkılarla desteklenir. Kısacası uyguladığımız metotta sadece gramer bilgisi vermekle kalmıyor, ingilizce konuşma pratiğini de geliştiriyoruz.

 

İngilizce Kurs seçiminde nelere dikkat etmeliyim ?

Eğitim alacağınız ingilizce kursu seçerken önceliğiniz eğitim hakkınız olmalıdır. Daha sonra vereceğiniz zaman ve para karşılığında ne alacağınız olmalıdır. Mesleğinde uzman eğitmenlerin pedagojik eğitim almış olmaları gerekmektedir.

 

Başarı garantiniz nedir bu konu hakkında bilgi verir misiniz?

Sistemin ve eğitmenlerin yönlendirmelerini doğru olarak uyarladığınız sürece %100 başarı garantisini sunmaktayız. Genel ingilizce kursu eğitim programlarının sonunda öğrenciler meb onaylı  sertifika almaya hak kazanırlar.

 

Antalya’da İngilizce kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçin

Seçilenler Dil Dünyası Logo

Eğer sizde hafıza teknikleri ile kısa sürede ingilizce öğrenmek istiyorsanız HEMEN DENE linkimize tıklayarak ücretsiz üyelik fırsatından yararlanabilirsiniz.

Yüz yüze kurs almak istiyorsanız; www.secilenler.com.tr sayfamızın iletişim bölümünde yazan adresimizden kurumumuzu ziyaret edebilir, dilerseniz 0541 244 09 91 numaralı iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.