İNGİLİZCE SEVİYE A1-A2

 

Öğrenme hızını artırmak ve daha kalıcı bilgiler vermek adına dünyada geliştirilen birçok yöntem vardır. Öğrenmenin tam anlamıyla gerçekleştirilebilmesi için duyu organlarını hitap edebilmek önemlidir. Seçilenler e-.Learning Sistem aynı anda hem göze hem de kulağa hitap ederek bilgiyi daha iyi öğretmeyi sağlamaktadır.

Eğer iş ve sosyal hayatınızda İngilizce öğrenmeye ihtiyacınız varsa, anlıyorum ama konuşamıyorum diyorsanız, Seçilenler e-Learning Sistem İngilizce Eğitim Programı ile çok kolay, sorunsuz ve kalıcı olarak İngilizce öğrenebilirsiniz. İnternet bağlantısının olduğu her yerde tekrar ede bilir, hem teori hem de pratik İngilizce alıştırmalar yapabilirsiniz.

e-Learning Sistem Nedir?

e-Learning Sistem; kısaca öğrencilerin internet üzerinden verilen İngilizce Eğitim Programıdır. Bu program ile öğrenciler öğretmenin işlediği konuya ait test ve çeşitli uygulamaları yapabildikleri; öğretmen ve yöneticilerin öğrencilerin yaptıkları uygulamalara ait verileri (doğru, yanlış, geçirdikleri zaman, anlamadıkları konu vb.) anlık olarak görüp değerlendirme yapabilecekleri, öğrencinin eksiklerini değerlendirme yönünde hatasız bilgi edinebilecekleri profesyonel bir yazılımdır. Eğitim sistemimiz e-Learning ile birlikte profesyonel eğitmen eşliğinde sınıf ortamında tamamen İngilizce konuşmaya yönelik olarak ders işlenerek tamamlanır. Böylece katılımcılar gerçek bir A1 seviyesinde eğitim alarak İngilizce’yi konuşur hale gelir.

 

PROGRAMIN AMACI

  • Bu program İngilizceyi kolay öğrenmek isteyen herkes için özel olarak hazırlanmıştır.
  • Program bitiminde öğrenciler çok daha akıcı ve verimli bir şekilde İngilizce konuşacaklardır.
  • Öncelikle sıfırdan başlayan öğrenciler için 8 Level 88 saatlik e-Learning System eğitimi verilerek öğrenme ve konuşma açısından temel atılır. Bu eğitim 7/24 saat defalarca izlenebilir ve katılımcıya 6 ay boyunca kullanma hakkı tanınır.
  • Daha sonra 10 kişilik gruplar halinde haftada 2 gün 3’er saat  profesyonel öğretmen eşliğinde tamamen konuşma üzerine ders işlenir. Dolayısıyla hem zaman olarak hem de ekonomik olarak tasarruf sağlanmış olur.
  • Bu program sırasında işlenecek konular farklı başlıklar altında çalışanlarının deneyimlerinden ve ihtiyaçlarından yola çıkarak hazırlanır.
  • Program süresince işlenecek konular ders kitapları, gazete makaleleri, örnek olaylar videolu sunum ile gerçekleştirilmektedir.
  • Bu program tamamen konuşmaya dayalı olup uygulayarak öğrenme metodu ile yapılmaktadır.
  • Programda katılımcılar analitik takip sistemiyle yönlendirilir,
  • Tam iştirak ile öğrenme garantilidir.

AVANTAJLARI VE GENEL ÖZELLİKLERİ

·         Öğrenci Analitik Takip Sistemi

·         Ders Konularını Yönetebilme

·         Toplam 180 Konu

·         Yaklaşık 64.800 soru

·         Görsel işitsel Öğrenme

·         Çalışma Süresi İzleme

·         Öğretmen Yönetim ve Takip

·         Haftada 2 Gün Canlı Yayın ve ya sınıf ortamında eğitim.

 

DERS PROGRAMI

BAŞLAMA

TARİHİ

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

CUMARTESİ

PAZAR

31/10/2016

      1.GRUP

10.00-12.30

 

10.00-12.30

 

 

 

 

01/11/2016

2.GRUP

 

19.00-21.30

 

19.00-21.30

 

 

 

07/11/2016

3.GRUP

14.00-16.30

 

14.00-16.30

 

 

 

 

12/11/2016

3.GRUP

 

 

 

 

 

13.00-15.30

13.00-15.30

Derslerimiz profesyonel eğitmen eşliğinde sınıf ortamında tamamen konuşmaya yönelik olarak gerçekleşmektedir.

Derslerimiz iki aşamalıdır.Online system ile desteklenerek ,birebir sınıf ortamında öğretmen eşliğinde verilmekte olup toplam 136 saattir.

ÖDEME İÇİN TIKLAYINIZ